sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
5M MÜHENDİSLİK

Müşteriye Saygılı
5M Mühendislik bünyesinde, siparişin alınmasından , üretim , satın alma, sevkiyat ve satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar, uyguladığımız tüm süreçlerde, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve sürdürülmesini hedefleriz.

Tüm süreçlerimizde müşteri beklentilerini, süreç hedeflerine dönüştürülerek izler, hedeflerden sapmalarda gereken önlemleri vakit geçirmeden alır ve sürekli iyileşmenin sağlanması için gerekli kaynakları sağlarız.

Çevreye Duyarlı
Doğanın korunması, işimizin doğasında var!
5M olarak, atıkların, emisyonların azaltılması, mümkün olduğunda geri dönüşebilen ve çevreye saygılı ürünlerin kullanılması önceliğimizdir.

İş Güvenliği
5M Mühendislik , çalışanlarına iş garantisi sunduğu gibi, iş güvenliğinin sağlanması konusunda son derece hassastır. Bu sayede iş kazalarını önler, meslek hastalıklarından koruma sağlarız. Çalışanlarımız arasında bu bilincin yayılması için gereken önlemleri alırız.

Misyon
Filtre imalatı ve satışında , terminlerine sadık , istenilen kalitede ürünler üreten, makul kar marjını koruyarak büyüyen ve çalışanlarının gurur duyacağı bir şirket olmaktır.